Zadaszenie TARASOWE Corso

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: IPCcorso
  • Producent: Alutherm IPC
  • Czas realizacji: produkt na zamówienie

Zadaszenie tarasowe CORSO-najpopularniejszy model. Praktyczne rozwiązanie, nowoczesny wygląd, funkcjonalne i przyjazne w utrzymaniu.

Zadaszenie tarasowe Corso

dzięki prostym ścianom bocznym, wysokiemu kątowi łączącemu sufit ze ścianami maksymalizuje swobodę poruszania się ludzi w przestrzeni zakrytej zadaszeniem. Szerokie odległości między profilami zapewniają bliski kontakt z ogrodem, sprawiają, że niedzielne śniadania oraz poranna i popołudniowa kawa będą lepiej smakować na tarasie, niezależnie od warunków pogodowych wokół tarasu.

corso zadaszenie

 

WYPOSAŻENIE OBEJMUJE:

 profile aluminiowe:  o przekroju 42x25cmmalowane proszkowo na kolor: srebrny RAL 9006, biały RAL 9010, beżowy RAL 1015, ciemnozielony RAL 6009, antracyt DB 703, oraz opcjonalnie imitacja drewna sosnowego (opcjonalnie)

 poliwęglan (PC):

WARIANT LITY "TYPU SZYBA" o grubości 4mm, bezbarwny transparentny z filtrem UV U=5,4 W/mK
SZYBA -bezpieczna Connex 3.3.1 o grubości 6,4 mm z międzywarstwą folii o grubości 0,4mm zabezpieczającą przed rozbiciem szkła na odłamki. Ten materiał możliwy jest tylko w płaskich panelach ścian bocznych.

system jezdny

KOMFORT - płaskie prowadnice aluminiowe, wysokość 15mm, anodowe w kolorze srebrnym C-0 lub malowane proszkowo na kolor beżowy RAL 1015 układane na płaskim podłożu na poziomie gruntu.

VERTICAL - prowadnice z rynną odwadniającą układane na ścianie, anodowe w kolorze srebrnym RAL 9006, beżowym RAL 1015 lub antracytowym DB 703
Prowadnice KOMFORT i VERTICAL montowane są na całej długości zadaszenia.

W zadaszeniu zapewniony jest dwukierunkowy ruch segmentów

drzwi uchylne lub przesuwne jednoskrzydłowe w ścianie szczytowej lub bocznej skrajnego segmentu.

gumy EPDM - uszczelniające w progach ścian szczytowych do wysokości 150mm, opcjonalnie uchylne LIFT-UP Rubber dla wersji CORSO NEO

system bocznego zamykania na klucz FORTIS, INNOX lub ARX z półautomatycznym systemem parkowania segmentów do prowadnic w systemie EASY UP (opcjonalnie)

AIR FRESH system wentylacji z zastosowaniem uchylnych um EPDM w obu ścianach szczytowych oraz małego rozwarcia 2 segmentów z blokadą (nie dotyczy ścian z drzwiami otwieranymi wraz z progiem) (opcjonalnie dla CORSO NEO)

WARIANT CORSO NEO to zadaszenie CORSO z wykorzystaniem profili NEO o opływowych kształtach i mniejszych rozmiarach
Profil P 60 x 63mm dedykowany zadaszeniom o szerokości 2,50 - 4,50 m
Profil NEO 50mm x 38mm dedykowany zadaszeniom o szerokości 2,50 - 3,50m

Zadaszenie tarasowe Coro to najlepszy pomysł na zagospodarowanie Twojego tarasu

Kontakt:

email: biuro@aquaro.pl

tel. 609636969