O firmie

Firma AQUARO specjalizuje się w uzdatnianiu wody w domach prywatnych. W zakres uzdatniania wody wchodzą podstawowe procesy, takie jak:
  • odwrócona osmoza,
  • zmiękczanie,
  • odżelazianie,
  • odmanganianie,
  • filtracja na węglu aktywnym.
Proponowane przez nas procesy technologiczne służą uzyskaniu wody o najlepszych parametrach fizyko – chemicznych, odpowiadającej najwyższej jakości normom światowym.
AQUARO wykonuje oraz wyposaża baseny budowane różnymi technologiami przede wszystkim dla klientów indywidualnych, ale też dla hoteli, pensjonatów, szkół, ośrodków sportowo – rekreacyjnych, rehabilitacyjno – wypoczynkowych i innych. Stało się naszą pasją i specjalnością. Chętnie doradzimy Państwu, jak kompleksowo zaplanować i zrealizować budowę lub montaż Państwa basenu.  Uczestniczymy w całym procesie budowy, realizujemy koncepcje, projekty, dokonujemy doboru urządzeń, koordynacji prac z branżami towarzyszącymi, montażu urządzeń, aż po uruchomienie basenu i serwis. Zadbamy również o pomieszczenie basenowe dostosowując odpowiednie urządzenia osuszające powietrze.
Nie stosujemy rozwiązań najtańszych, ale dzięki naszym osobistym staraniom oraz indywidualnemu podejściu do realizacji, powstały basen będzie cieszył Państwa niezawodnością i estetyką przez wiele lat.
Zajmujemy się także dystrybucją towarów najwyższej jakości renomowanych firm europejskich oraz amerykańskich. Prowadzimy sprzedaż bezpośrednią z pełnym zapleczem  serwisowym gwarancyjnym i pogwarancyjnym.
Zadbaliśmy również o zaopatrzenie naszych klientów w chemię basenową oraz różne akcesoria basenowe umożliwiając im zakup produktów w naszym sklepie internetowym, do którego serdecznie zapraszamy  www.aquaro.pl.
Jako specjaliści dysponujący wiedzą i praktycznym doświadczeniem w zakresie szeroko rozumianej technologii basenowej, urządzeń wypoczynkowych oraz uzdatniania wody  zarówno dla obiektów prywatnych jak i publicznych, jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy.
Mamy nadzieję, że nasza firma będzie mogła wykonać dla Państwa choćby jedną z wcześniej wspomnianych usług. Z pełnym przekonaniem, że oferujemy Państwu towar o najwyższej jakości, życzymy Państwu, a zarazem i sobie, jak najlepszej współpracy. Z przyjemnością wyślemy Państwu materiał informacyjny wraz z ofertą dostosowaną do Państwa potrzeb. Państwa zdrowie i zdrowie Państwa bliskich  to nasz wspólny cel.