SAUNA BESTLINE LIMONKA

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: BestLineL
  • Producent: SAUNALINE
  • Czas realizacji: produkt na zamówienie

Elegancka forma, niestandardowa kolorystyka, połączenia drewna z kamieniem, metalem i szkłem to elementy, które wyróżniają sauny BESTLINE.

Sauny BESTLINE posiadają elektroniczny sterownik z dotykowym wyświetlaczem. Mają wbudowaną opcję koloroterapii i muzykoterapii. Zewnętrzne panele sauny  malowane są na wysoki połysk białą, wodoodporną ekologiczną farbą, co w połączeniu z matowym portalem w kolorze soczystej limonki przepięknie komponuje się w nowocześnie zaaranżowanych ekskluzywnych pomieszczeniach.

 WNĘTRZE:

Wnętrze sauny wykonane jest w całości z drewna Abachi – drewna jasnego, bezsęcznego, a co najważniejsze nie nagrzewającego się w wysokiej temperaturze. Sufit i oparcie ławki stanowią najciekawszy element sauny. Można wybrać jeden spośród czterech wzorów, który będzie stanowił motyw podświetlony w suficie i oparciu.

Sauna wyposażona jest w dwupoziomowe ławy oraz taboret wykonane z Abachi.

 

 

PIEC:

Sauny wyposażone są w wysokiej jakości piec stworzony specjalnie dla saun BESTLINE posiadający Tryb eco. Stopień wykorzystania mocy pieca zależny jest od zapotrzebowania na nie. Sterownik automatycznie dostosowuje poziom grzania w zależności od aktualnej temperatury panującej w saunie.  Powietrze nagrzewane jest do pożądanej temperatury a następnie piec przechodzi w tryb dogrzewania, wykorzystując jedynie 30% swojej mocy, dzięki czemu histereza wokół wartości nastawczej jest zminimalizowana.

Za piecem SAUNA LINE zastosowało kamień: Granit Absolute Black, który przepięknie komponuje się z jasną barwą drewna Abachi.

 

 

STEROWNIK:

Sterownik w formie panelu dotykowego pozwala nam na kierowanie pracą pieca z sauny  z odczytem aktualnej temperatury. Umożliwia również wybór utworów relaksacyjnych towarzyszącej podczas kąpieli.
Sauna wyposażona jest w wysokiej klasy dwudrożne przetworniki akustyczne firmy Polk Audio, z dynamicznym odwzorowaniem pełnego zakresu niskich i wysokich tonów. Panel daje możliwość wyboru palety interesujących nas kolorów które zmieniają się delikatnie nie rażąc swoją dysproporcją. W saunie wkomponowane są trzy źródła świateł sterowanych autonomicznie.

 

 

 

KOLOROTERAPIA:

W saunie SAUNA LINE BESTLINE Twoje zmysły zostaną ukojone przepięknie zaaranżowaną koloroterapią. Wybrany wzór na oparciach i suficie stworzy nieprzeciętny, niepowtarzalny klimat w Twojej saunie. Uzupełnieniem wrażeń wizualnych są odgłosy przyrody, jakie SAUNA LINE wybrało po to, aby umożliwić Ci pełen relaks z dźwiękami przyrody.

 

 

 

 

 

Kontakt:

email: biuro@aquaro.pl

tel. 609636969