BWT BENAMIN SND 10 l

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: bwt-95141
  • Producent: BWT
  • szt.
  • Cena netto: 324,00 zł 398,52 zł

Benamin SND jest koncentratem czyszczącym i dezynfekującym o odczynie kwaśnym.

Minimum zakupowe 6 szt. lub odbiór osobisty.

Benamin SND jest koncentratem czyszczącym i dezynfekującym o odczynie kwaśnym. Zawiera kwasy organiczne, substancje aktywne, środki zapachowe oraz dezynfekcyjne. Nie zawiera chloru.

Własności: różowa ciecz o słodkawym zapachu.

DZIAŁANIE

Benamin SND jest przeznaczony do szybkiego i skutecznego czyszczenia, usuwania osadów z kamienia, wszelkich zanieczyszczeń z dna i ścian basenu, powierzchni przybasenia, jak również armatury, kabin prysznicowych i mat podłogowych. Jest to środek także dezynfekujący, jednak nie zastępujący chloru.

SPOSÓB STOSOWANIA / DAWKOWANIE

Benamin SND może być stosowany na pływalniach oraz w łazienkach, toaletach i innych miejscach wymagających utrzymania czystości. Roztwór lub koncentrat należy nanosić na czyszczone powierzchnie za pomocą ścierki lub gąbki. Po upływie krótkiego czasu reakcji można usuwać zanieczyszczenia z powierzchni zabrudzonej i spłukać wodą.
Do codziennego czyszczenia wystarcza najczęściej rozcieńczenie w stosunku 1:40 (0,25l rozcieńczona w 10l wody). Przy stosowaniu spryskiwaczy stosować środek nierozcieńczony lub w stosunku 1:30 (0,3l SND na 10l wody) nie wolno dozować SND w dużych ilościach do basenu. Szczególnie uporczywe zabrudzenia i twarde osady polać nierozcieńczonym środkiem, pozostawić na 5 minut, powtórnie przemyć SND, spłukać wodą.
Benamin SND nie zawiera chloru (nie pozostawia białych plam), pieni się jednakże w ograniczonym zakresie, dlatego nie powinien przedostawać się do wody basenowej w większych ilościach. Przy czyszczeniu brzegów basenu obniżyć lustro wody o 15 cm
Preparat dostępny w opakowaniach:

  • Kanister 10 l
  • Kanister 30 l 

Produkt posiada atest PZH HK /W / 0456/ 03/ 2002 z dn. 24.09.2002 r.

UWAGA! WYMAGANY TRANSPORT ADR. Wysyłka możliwa przy zakupie min 6 szt.
Składając zamówienie należy wybrać opcję  "Przesyłka kurierska ADR - BWT". Wymagana płatność przelewem lub przelewy24.

Ze względu na bezpieczeństwo użytkowników oraz zachowanie wysokiej jakości preparatów, produkty chemii nie podlegają zwrotowi.

Kontakt:

email: sklep@aquaro.pl

tel. 792636969