Zodiac

Zodiac

Firma ZODIAC działa na rynku europejskim od 100 lat i jest obecnie jednym z największych producentów profesjonalnego wyposażenia basenowego.

W zakresie wyposażenia basenowego ZODIAC skupił się na produkcji specjalistycznych urządzeń do uzdatniania wody (elektrolizery słonej wody i mineralizatory), do osuszania powietrza oraz podgrzewania wody (podgrzewacze i pompy ciepła) oraz automatycznych, samojezdnych odkurzaczy basenowych. Prócz tego w zaufanym sklepie Aquaro znajdziesz odkurzacze hydrauliczne oraz hybrydowe ZODIAC, wykonane z solidnych materiałów o najwyższej jakości.

Odkurzacz basenowy ZODIAC - zadbaj o doskonałą czystość

Dzięki wysokim parametrom technicznym odkurzacze basenowe ZODIAC gruntownie czyszczą ściany, linię i dno z zanieczyszczeń, nalotów i osadów. Efektywne działanie urządzeń to zasługa ich wyposażenia w ergonomiczne i kompatybilne szczotki, które zostały zamocowane do przemyślanej i wytrzymałej obudowy. Funkcjonalne odkurzacze basenowe ZODIAC wyróżniają się zaawansowanym systemem filtracyjnym, szybko przechwytującym zabrudzenia. Dzięki temu czyszczenie basenu przebiega dokładnie, szybko i skutecznie, nie wymagając ponownego uruchomienia urządzenia - to pozwala zaoszczędzić na kosztach eksploatacyjnych. Niezwykle wytrzymały odkurzacz basenowy ZODIAC oferujemy w cenach korzystnych dla klienta, w różnych modelach, które mogą być przeznaczone do wszelkich powierzchni, niezależnie od ich rozmiaru.

Odkurzacze basenowe
Elektrolizery soli