Basen panelowy Orion 7m x 3m x 1,4m

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: orion7x3
  • szt.
  • Cena netto: 27 398,37 zł 33 700,00 zł

Panelowe baseny Orion to idealny pomysł na basen w Twoim ogrodzie. Przy minimalnej ingerencji w otoczenie ogrodu, szybkim montażu, zastosowaniu minimalnej ilości betonu  oraz wykorzystaniu ziemi z wykopu dbasz o własną kieszeń, ale też o środowisko.  Dzięki modułowości konstrukcji basen możemy uszyć na miarę Twoich marzeń, gdyż żaden kształt i kolor niecki nie stanowi ograniczenia.

Panelowe baseny stalowe Orion to nowa technologia basenów ogrodowych produkowanych zgodnie z Europejską normą EN 10346. SteelPrime to panele stalowe o grubości 2mm. Pokrywa je podwójna warstwa galwaniczna cynku i aluminium 750/800g/m2 z e Spectronem- opatentowana warstwa magnezu. Zabezpiecza ona przed procesem utleniania, chemią agresywną i działaniem soli. Dzięki takiemu zabezpieczeniu panele uzyskały odporność na korozję, nawet do 25 lat.

Panelowa, samonośna konstrukcja Orion pozwala na zbudowanie basenu o dowolnym kształcie i wymiarze o głębokości 140cm. Panele skręca się ze sobą śrubami , a do podłoża montuje przy pomocy kotw chemicznych. Osypuje się ją jedynie ziemią, która pozostaje z wykopu. Panele Orion stawia się na uprzednio przygotowanym podłożu betonowym większym od basenu o 60cm z każdej strony.  Powstały basen Orion można wyłożyć gotowym linerem o grubości 0,75mm lub można zastosować dowolną z dostępnych na rynku folię basenową o grubości 1,5 mm, którą zgrzewa się na miejscu.

 

W skrócie, panelowe baseny stalowe Orion to:

szybki montaż

niskie koszty budowy

ekologia

100% recykling

łatwa naprawa w przyszłości

duża trwałość - do 25 lat

brak pożywki dla grzybów

 

W skład zestawu podstawowego wchodzą:

- panele stalowe Orion - konstrukcja basenu ogrodowego - kpl.

- liner Tebas Clasic 0,75 mm niebieski/mozaika

- drabinka  Tebas SteelLina 3 lub 4-stopniowa 

- filtr piaskowy Saturn z zaworem 6-drogowym z pompą obiegową 8m3/h, moc 0,73kW

- wkład piasku kwarcowego 75kg

- 1 skimmer z tworzywa

- 2 dysze wlotowe

Basen można wyposażyć również w:

oświetlenie basenu - lampę Euro LED 

pompę ciepłą Tebas moc 8,5-11,2 kW

stację kontrolno-pomiarową

elektrolizer soli

odkurzacz basenowy

Do wykończenia korony basenu zalecamy użyć kamieni basenowych. Warto też pomyśleć o przyjaznej plaży, którą również można wyłożyć płytami basenowymi. W ten sposób uzyskasz elegancką i funkcjonalną przestrzeń rekreacyjną w ogrodzie.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, porozmawiać o tej technologii budowy basenu lub interesuje Cię usługa montażu basenu panelowego Orion zapraszamy do kontaktu tel.


Dorota 609 636 969 

biuro@aquaro.pl