WANNY SPA D1

Pierwsza Klasa w wannie z hydromasażem

zadowolenie

Kąpiele w wannach spa do hydromasażu to idealny sposób na relaks po stresującym dniu. Po prostu wystarczy zanurzyć się w gorącej wodzie i poddać się łagodnemu masażowi strumieni wodnych.
Każdą wannę D1 możesz postawić na dworze i korzystać z niej nawet w temperaturze do -25oC

Masaż przy pomocy strumieni wodnych polega na mieszaniu gorącej wody z bąbelkami powietrza – mieszanina ta przepływa z dużą szybkością przez dysze do hydromasażu. Te „energetyzowane” strumienie wody pozwalają rozluźnić napięte mięśnie i stymulują wydzielanie endorfin, naturalnych środków przeciwbólowych wytwarzanych przez ludzki organizm, które sprawiają, że ból i napięcie znikają bez śladu. Efekt rozgrzania poprawia krążenie krwi, wzmacnia się również układ odpornościowy. Zdecydowanie nam się poprawia humor .

Innowacyjność produktów D1 nie ma sobie równych w branży. Żadna inna firma nie oferuje takiego bogactwa wyposażenia i korzyści, jak D1.


 neck flexiSystem dysz NeckFlexTM

Opatentowany system dysz NeckFlexTM firmy Dimension One optymalizuje przyjemność masażu! Cztery wysokowydajne dysze zamontowane są pod poduszką. Można je przestawiać w pionie na pięciu stopniach. Dzięki temu można je indywidualnie dopasować do rozmiaru ciała co zapewni precyzyjny masaż.


 

Siedzisko BioFormTM

Zespół projektantów firmy Dimension One do perfekcji doprowadza swoje produkty uwzględniając szczegóły dotyczące kształtu i pozycji zajmowanych przez każdego z Państwa. Skonstruowane przez firmę Dimension One siedzisko BioFormTM umożliwia utrzymanie stabilnej pozycji bez uczucia „pływania” i zsuwania się.


masażTerapia TactileTM

Proponujemy niezwykłe doznanie podczas terapii dotykowej od Dimension One. Małe wypustki są tak umieszczone w wannie aby masować ramiona, ręce, przeguby dłoni i stopy jak podczas seansu akupresury.


ultralifeUltraLife

Wewnętrzna powierzchnia zwykłej wanny z hydromasażem niszczy się w wyniku częstego korzystania. Odporna powłoka UltraLife produkcji Dimension One jest ekstremalnie mocna i ma długą gwarancję. UltraLife ma jeszcze jedną zaletę – jest antypoślizgowa.

 

światłoterapia     światło     fontanna 

 Nowości firmy Dimension One to styl, urozmaicenie i przyjemność w oazie wellness każdego właściciela wanny z hydromasażem. Są czasem w życiu małe przyjemności, które cieszą nas każdego dnia na nowo. Właśnie nad nimi pracuje Dimension One. System Liquid FX (LFX) to robiąca wrażenie gra światła i dźwięku. Wspaniałe kaskady i niepowtarzalne efekty świetlne zapierają dech. Niekończące się odprężenie zapewniają szemrzące fontanny Liquid FX™ z kojącą muzyką płynącą z głośników stereo Poly-Planar. To tylko nieliczne z możliwości przyjemnego spędzenia czasu.

 

poprawa nastrojuLiquid FX™ - Poprawa nastroju

Wzbogaca nastrój poprzez łagodną grę światła i cienia na powierzchni wody, co tworzy niezwykłą atmosferę. Ekskluzywny, wymienny Liquid FX™ tworzy intymność i wzmaga doznania. Do wyboru są cztery warianty. Dimension One łączy sztukę i styl zapewniając przepiękne, inspirujące doznania.


fontanna liqFontanny - Liquid FX

Fontanny Liquid FXTM to niesamowite efekty wodne. Odpoczynek przy przyjemnym szumie wody pomaga się wyciszyć i zrelaksować. Proszę wybrać spośród trzech fontann i zmieniać je według uznania.


światłaLiquid FX™ - Archlights

Wanny Dimension One wyposażone są w klasyczne i stylowe oświetlenie zewnętrzne, które daje przepiękne światło i zapewnia bezpieczne wchodzenie i wychodzenie z wanny.


radioSystem stereo - Poly-Planar

Muzyka koi naszą duszę i ciało. Dobrą atmosferę zapewnia odtwarzacz stereo z płytą CD i głośnikami. To pierwszy system Outdoor na świecie, który skonstruowano specjalnie dla wanien. Zanurzcie się Państwo w świecie dźwięków płynących z Poly - Planar w Waszym Spa z kolekcji Bay lub serii Reflections.