Zadaszenie TARASOWE VERANDA NEO

  • Dodaj recenzję:
  • IPCveranda
  • Producent: Alutherm IPC

Zadaszenie VERANDA to idealna alternatywa tradycyjnego ogrodu zimowego. Mobilne segmenty pozwalają w różny sposób wykorzystywać zadaszoną przestrzeń.

Zadaszenie tarasowe VERANDA

Zadaszenie typu VERANDA świetnie wpisuje się w przestrzeń przydomową. Idealnie sprawdza się jako pokój słoneczny. Powiększa przestrzeń domu.Mobilny system segmentowy daje możliwość korzystania z przestrzeni zadaszonej w różny sposób w zależności od warunków atmosferycznych. W upalne dni możesz rozsunąć całe zadaszenie i korzystać z kąpieli słonecznych. W jesienne deszczowe i wietrzne dni ochroni Cię przed niedogodnościami pogody, a w słoneczny zimowy dzień zjasz śniadanie w promieniach słonecznych.
schemat    veranda open     veranda

WYPOSAŻENIE OBEJMUJE:

 profile aluminiowe:  o przekroju 42x25cmmalowane proszkowo na kolor: srebrny RAL 9006, biały RAL 9010, beżowy RAL 1015, ciemnozielony RAL 6009, antracyt DB 703, oraz opcjonalnie imitacja drewna sosnowego (opcjonalnie)

 poliwenglan (PC):

WARIANT 1 KOMOROWY o grubości 10mm, bezbarwny zz powłoą NO DROP i filtrem UV U=3,1 W/mK
WARIANT LITY "TYPU SZYBA" o grubości 4mm, bezbarwny transparentny z filtrem UV U=5,4 W/mK

system jezdny

KOMFORT - płaskie prowadnice aluminiowe, wysokość 15mm, anodowe w kolorze srebnym C-0 lub malwane proszkowo na kolor beżowy RAL 1015 układane na płaskim podłożu na poziomie gruntu.

VERTICAL - prowadnice z rynną odwadniającą układane na ścianie, anodowe w kolorze srebrnym RAL 9006, beżowym RAL 1015 lub antracytowym DB 703
Prowadnice KOMFORT i VERTICAL montowane są na całej długości zadaszenia.

W zadaszeniu zapewnioy jest dwukierunkowy ruch segmentów

drzwi uchylne lub przesuwne jednoskrzydłowe w ścianie szczytowej lub bocznej skrajnego segmentu.

gumy EPDM - uszczelniające w progach ścian szczytowych do wysokości 150mm, opcjonalnie uchylne LIFT-UP Rubber

system bocznego zamykania na klucz FORTIS, INNOX lub ARX z półautomatycznym systemem parkowania segmentów do prowadnic w systemie EASY UP (opcjonalnie)

AIR FRESH system wentylacji z zastosowaniem uchylnych um EPDM w obu ścianach szczytowych oraz małego rozwarcia 2 segmentów z blokadą (nie dotyczy ścian z drzwiami otwieranymi wraz z progiem) (opcjonalnie)

Zadaszenia tarasowe Alutherm IPC, to najlepsze rozwiązanie dla Twojego tarasu.

 

 

Kontakt:

email: biuro@aquaro.pl

tel. 609636969