SAUNA BESTLINE GRAFIT

  • Dodaj recenzję:
  • BestLineG
  • Producent: SAUNALINE

Elegancka forma, niestandardowa kolorystyka, ciekawe połączenia drewna z kamieniem, metalem i szkłem to elementy które wyróżniają sauny BESTLINE od innych na rynku.

Sauny BESTLINE GRAFIT  posiadają elektroniczny sterownik z dotykowym wyświetlaczem. Mają wbudowaną opcję koloroterapii i muzykoterapii. Wykonane są z wysokiej jakości ekskluzywnego naturalnego forniru z Orzecha Amerykańskiego.

 

WNĘTRZE:

Wnętrze sauny wykonane jest w całości z drewna Abachi – drewna jasnego, bezsęcznego, a co najważniejsze nie nagrzewającego się w wysokiej temperaturze. Sufit i oparcie ławki stanowią najciekawszy element sauny. Można wybrać jeden spośród czterech wzorów, który będzie stanowił motyw podświetlony w suficie i oparciu.
Ławy w saunie BESTLINE są ergonomicznie profilowane, co daje niesamowity komfort podczas kąpieli saunowej.

 

 

PIEC:

Sauny wyposażone są w wysokiej jakości piec stworzony specjalnie dla saun BESTLINE posiadający Tryb eco. Stopień wykorzystania mocy pieca zależny jest od zapotrzebowania na nie. Sterownik automatycznie dostosowuje poziom grzania w zależności od aktualnej temperatury panującej w saunie.  Bardzo istotnie wpływa to na stałość temperatury jak i żywotność samych elementów grzejnych sauny.

 

 

 

STEROWNIK:

Sterownik w formie panelu dotykowego pozwala nam na kierowanie pracą pieca z sauny  z odczytem aktualnej temperatury. Umożliwia również wybór utworów relaksacyjnych towarzyszącej podczas kąpieli.
Sauna wyposażona jest w wysokiej klasy dwudrożne przetworniki akustyczne firmy Polk Audio, z dynamicznym odwzorowaniem pełnego zakresu niskich i wysokich tonów. Panel daje możliwość wyboru palety interesujących nas kolorów które zmieniają się delikatnie nie rażąc swoją dysproporcją. W saunie wkomponowane są trzy źródła świateł sterowanych autonomicznie.

 

 

KOLOROTERAPIA:

W saunie SAUNA LINE BESTLINE Twoje zmysły zostaną ukojone przepięknie zaaranżowaną koloroterapią. Wybrany wzór na oparciach i suficie stworzy nieprzeciętny, niepowtarzalny klimat w Twojej saunie. Uzupełnieniem wrażeń wizualnych są odgłosy przyrody, jakie SAUNA LINE wybrało po to, aby umożliwić Ci pełen relaks z dźwiękami przyrody.

Kontakt:

email: biuro@aquaro.pl

tel. 609636969