Rainbow MINI MAXI CHLOR 1 kg

  • Dodaj recenzję:
  • rainbow406801
  • Producent: Rainbow
  • szt.
  • Cena netto: 31,36 zł 38,57 zł

Wolnorozpuszczalny chlor w tabletkach 20g do dezynfekcji wody. Dzięki wolnemu rozpuszczaniu się utrzymuje w wodzie stały poziom chloru. Posiada właściwości glonobójcze i substancje klarujące wodę.

Opakowanie: puszka 1 kg

MINI MAXI CHLOR (tabletki 20 g) to multifunkcyjne, wolno rozpuszczające się chlorowe tabletki.W składzie zawierają dodatkowo substancje klarujące wodę i środki glonobójcze, które w dużym stężeniu powodują zmętnienie wody i pojawienie się śliskiego nalotu na dnie i ściankach basenu. Preparat przeznaczony do długotrwałej dezynfekcji wody basenowej. Tabletki posiadają stabilizator, dzięki czemu w basenie utrzymana jest stała, odpowiednia wartość chloru. Regularna dezynfekcja chlorowa jest konieczna ze względu na szybki rozwój różnego rodzaju mikroorganizmów i namnażanie się bakterii. 
Dawkowanie:
- raz na 10 - 14 dni na każde 3 m3 wody: 1 tabletka do dozownika skimmera lub do rynny przelewowej. Należy regularnie kontrolować wartość pH i wartość chloru; wartość idealna pH: 7.0-7.4; wartość idealna chloru: 0.5 mg/l.

Tabletki nie powinny być wrzucane bezpośrednio do basenu ponieważ grozi to np. odbarwieniem folii basenowej.

Preparat dostępny w opakowaniach:
1kg
5kg

Kontakt:

email: sklep@aquaro.pl

tel: 792636969