Alutherm IPC

Alutherm IPC

 

Inter Pool Cover Team Alutherm Aquaro

 

  • IPC to powstała w 2004r paneuropejska asocjacja dla rozwoju, produkcji i sprzedaży zadaszeń basenów. Asocjacja obecna jest w 25 państwach Unii Europejskiej oraz 19 innych krajach Europy, Azji Centralnej, Afryki Północnej, Nowej Zelandii i Ameryki Północnej. Posiada własny know-how, międzynarodowe doświadczenie, największą w Europie sieć sprzedaży zadaszeń basenów.
  • Pierwsze zadaszenia basenów opuściły hale montażowe członków-producentów IPC w 1995r. Obecnie hale produkcyjne znajdują się w Czechach, Słowacji, Moskwie, Odessie i Kazachstanie.
  • Wyrafinowane profile aluminiowe, które w postaci ekskluzywnych zadaszeń z powodzeniem sprzedaje asocjacja, pochodzą głownie z wielkopolskiej fabryki szwedzkiego koncernu SAPA.
  • IPC team to również brend na rynku mobilnych zadaszeń basenów. Logiem IPC sygnowane są najnowsze produkty asocjacji.
  • IPC team jest wystawcą na wszystkich prestiżowych targach branżowych dla profesjonalistów jak INTERBAD w Stuttgarcie, AQUANALE w Koloni, PISCINE w Lyonie, PISCINA w Barcelonie, POOL & SPA EXPO w Las Vegas i Orlando na Florydzie, AQUATHERM w Kijowie i Moskwie, BAZENY w Pradze, POOL & SPA SHOW w Atlantic City, EXPOCOMFORT w Mediolanie, CONSTRUMA w Budapeszcie, POOLl SHOW w Brighton w Anglii, Campa+Pool Outdoor w Tulln w Austrii, targi w Montrealu, Malme, Madrycie, Rimini itp.