BWT BENAMIN SND 10 l

  • Dodaj recenzję:
  • bwt-95141
  • Producent: BWT
  • szt.
  • Cena netto: 120,16 zł 147,80 zł

Benamin SND jest koncentratem czyszczącym i dezynfekującym o odczynie kwaśnym. Zawiera kwasy organiczne, substancje aktywne, środki zapachowe oraz dezynfekcyjne. Nie zawiera chloru.

Benamin SND jest koncentratem czyszczącym i dezynfekującym o odczynie kwaśnym. Zawiera kwasy organiczne, substancje aktywne, środki zapachowe oraz dezynfekcyjne. Nie zawiera chloru.

Własności: różowa ciecz o słodkawym zapachu.

DZIAŁANIE

Benamin SND jest przeznaczony do szybkiego i skutecznego czyszczenia, usuwania osadów z kamienia, wszelkich zanieczyszczeń z dna i ścian basenu, powierzchni przybasenia, jak również armatury, kabin prysznicowych i mat podłogowych. Jest to środek także dezynfekujący, jednak nie zastępujący chloru.

SPOSÓB STOSOWANIA / DAWKOWANIE

Benamin SND może być stosowany na pływalniach oraz w łazienkach, toaletach i innych miejscach wymagających utrzymania czystości. Roztwór lub koncentrat należy nanosić na czyszczone powierzchnie za pomocą ścierki lub gąbki. Po upływie krótkiego czasu reakcji można usuwać zanieczyszczenia z powierzchni zabrudzonej i spłukać wodą.
Do codziennego czyszczenia wystarcza najczęściej rozcieńczenie w stosunku 1:40 (0,25l rozcieńczona w 10l wody). Przy stosowaniu spryskiwaczy stosować środek nierozcieńczony lub w stosunku 1:30 (0,3l SND na 10l wody) nie wolno dozować SND w dużych ilościach do basenu. Szczególnie uporczywe zabrudzenia i twarde osady polać nierozcieńczonym środkiem, pozostawić na 5 minut, powtórnie przemyć SND, spłukać wodą.
Benamin SND nie zawiera chloru (nie pozostawia białych plam), pieni się jednakże w ograniczonym zakresie, dlatego nie powinien przedostawać się do wody basenowej w większych ilościach. Przy czyszczeniu brzegów basenu obniżyć lustro wody o 15 cm
Preparat dostępny w opakowaniach:

  • Kanister 10 l
  • Kanister 30 l 

Produkt posiada atest PZH HK /W / 0456/ 03/ 2002 z dn. 24.09.2002 r.

UWAGA! WYMAGANY TRANSPORT ADR. 
Składając zamówienie należy wybrać opcję  "Przesyłka kurierska ADR". Wymagana płatność przelewem lub przelewy24.

Ze względu na bezpieczeństwo użytkowników oraz zachowanie wysokiej jakości preparatów, produkty chemii nie podlegają zwrotowi.

Kontakt:

email: sklep@aquaro.pl

tel. 792636969