BWT BENAMIN pH MINUS granulat 6 kg

  • Dodaj recenzję:
  • bwt-94298
  • Producent: BWT
  • szt.
  • Cena netto: 70,89 zł 87,20 zł

Benamin pH MINUS - preparat w granulacie do korekty odczynu wody basenowej. Jest to szybko rozpuszczający się preparat stosowany do obniżania odczynu wody basenowej. Preparat Benamin MINUS zawiera wodorosiarczan sodowy. Nie zawiera kwasu solnego.

Benamin pH MINUS - granulat

służy do obniżania wartości pH wody basenowej. Stosowanie tego środka nie prowadzi - w przeciwieństwie do stosowania kwasu solnego - do korozji. Preparat MINUS należy dodawać w porcjach ewentualnie przygotować wcześniej odpowiedni roztwór w wiadrze, a następnie równomiernie rozlać na całej powierzchni basenu. Pomiędzy wprowadzaniem kolejnych porcji preparatu należy kontrolować wartość pH wody. Wartość pH wody basenowej należy utrzymywać na poziomie pH 7,2 - 7,6.

Zalecane ilości preparatu wprowadzane do basenu:

Ogólnie : dla obniżenia o 0,1 wartości pH należy wprowadzić 100g preparatu na każde 10 m3 objętości basenu. Np. dla obniżenia wartości pH o 0,1 (np. z pH 7,8 do 7,7) do basenu o obj. 50 m3 należy wprowadzić ok 500g Benamin MINUS

Preparat należy przechowywać w opakowaniach zamkniętych w chłodnym i suchym pomieszczeniu, z dala od produktów spożywczych, napojów i substancji łatwopalnych.

UWAGA! WYMAGANY TRANSPORT ADR. 
Składając zamówienie należy wybrać opcję  "Przesyłka kurierska ADR". Wymagana płatność przelewem lub przelewy24.

Ze względu na bezpieczeństwo użytkowników oraz zachowanie wysokiej jakości preparatów, produkty chemii nie podlegają zwrotowi.

 
Opakowanie: wiaderko 6 kg

Kontakt:

email: sklep@aquaro.pl

tel: 792636969