BWT BENAMIN FLOCK FLUSSING 20 kg

  • Dodaj recenzję:
  • bwt-351228
  • Producent: BWT
  • szt.
  • Cena netto: 201,63 zł 248,00 zł

Preparat do koagulacji zanieczyszczeń.
Benamin FLOCK FLUSSIG jest to bardzo aktywny, gotowy do użytku preparat stosowany do strącenia w postaci kłaczków drobnych zanieczyszczeń i zawiesin koloidalnych. Preparat Benamin FLOCK FLUSSIG zawiera chlorek wodorotlenku glinowego.

FLOCK FLUSSIG

DZIAŁANIE
Benamin FLOCK FLUSSIG stosowany jest jako koagulant do usuwania najdrobniejszych zanieczyszczeń z wody basenowej. W celu osiągnięcia jak najlepszego efektu sedymentacji, wartość pH musi  zawierać się w granicach pH 6,5 -8,0.

Własności: płynny preparat pozbawiony barwy i zapachu.

SPOSÓB STOSOWANIA / DAWKOWANIE

Preparat jest stosowany do ciągłego wprowadzania za pomocą urządzenia dawkującego preparat w postaci płynnej. Zalecane jest dawkowanie preparatu bezpośrednio z pojemnika transportowego przy pomocy specjalnie do celu przeznaczonych pomp dozujących produkcji firmy BWT. Jeśli wymagane jest rozcieńczenie preparatu – w celu dozowania przy pomocy pompki innego typu – nie należy stosować rozcieńczenia większego niż 1: 3.
Wydajność pompy dozującej należy tak ustawić, aby na 1 m3  oczyszczanej wody dodawane było 0,5 – 1,0 ml preparatu Benamin FLOCK FLUSSIG (należy obserwować wskazania przepływomierza lub sprawdzić dane dotyczące wydajności instalacji filtracyjnej).

UWAGA! WYMAGANY TRANSPORT ADR. 
Składając zamówienie należy wybrać opcję  "Przesyłka kurierska ADR". Wymagana płatność przelewem lub przelewy24.

Ze względu na bezpieczeństwo użytkowników oraz zachowanie wysokiej jakości preparatów, produkty chemii nie podlegają zwrotowi.


Preparat dostępny w opakowaniach:

  • Kanister 20 kg (kod producenta: 351228)
  • Kanister 35 kg (kod producenta: 94224)

Preparat spełnia postanowienia ustawy o higienie kąpielowej (BGBI, 254/1976), ew. zarządzeniu o higienie w basenach (BGBI 495/ 1978).

Kontakt:

email: sklep@aquaro.pl

tel. 792636969