BWT BENAMIN AKR 1 l

  • Dodaj recenzję:
  • bwt-355432
  • Producent: BWT
  • szt.
  • Cena netto: 24,66 zł 30,33 zł

Benamin AKR jest płynnym koncentratem czyszczącym o odczynie zasadowym. Zawiera ług sodowy, substancje aktywne, środki pomocnicze, zapachowe oraz niejonowe środki powierzchniowo czynne. Dostępny w opakowaniach 1l i 10 litrów. Można stosować również w postaci nierozcieńczonej.

Preparat do czyszczenia instalacji sanitarnych i basenowych.

1. OPIS PRODUKTU
Benamin AKR jest płynnym koncentratem czyszczącym o odczynie zasadowym. Zawiera ług sodowy, substancje aktywne, środki pomocnicze, zapachowe oraz niejonowe środki powierzchniowo czynne.
Własności: jasnożółta ciecz.

2. DZIAŁANIE
Benamin AKR jest przeznaczony do usuwania zanieczyszczeń przywierających do ścian basenu na krawędzi styku lustra wody. Zanieczyszczenia te pochodzą z kosmetyków, mydła, kurzu, olejków, pyłków kwiatowych itp.

3. SPOSÓB STOSOWANIA / DAWKOWANIE
Benamin AKR jest stosowany w zależności od stopnia zabrudzenia w postaci nierozcieńczonej lub po rozcieńczeniu z wodą w stosunku 1:1.
Po naniesieniu preparatu na czyszczoną powierzchnię za pomocą ścierki lub gąbki - najczęściej po upływie krótkiego czasu reakcji - można usuwać zanieczyszczenia. Ciepła woda wzmacnia czyszczące działanie preparatu. W celu usunięcia zanieczyszczeń z powierzchni basenu, które osadziły się na styku powierzchni wody, należy obniżyć lustro wody o ok. 15 cm.

Wszelkie prawa producenta zastrzeżone.
Atest PZH HK /W / 0456/ 03/ 2002 z dn. 24.09.2002 r.

4. PRZECHOWYWANIE
Preparat należy przechowywać w opakowaniach zamkniętych w chłodnym i suchym pomieszczeniu, z dala od produktów spożywczych, napojów i substancji łatwopalnych. Preparat należy chronić przed mrozem.

5. OPAKOWANIE
Butelka 1 l (Kod producenta: 355432)
Kanister 10 l (Kod producenta: 351217)

6. ZALECENIA DOTYCZĄCE STOSOWANIA
Dane dotyczące bezpieczeństwa stosowania preparatu są zamieszczone na etykiecie, względnie w wytycznych stosowania preparatów dezynfekcyjnych.

UWAGA! WYMAGANY TRANSPORT ADR. 
Składając zamówienie należy wybrać opcję  "Przesyłka kurierska ADR". Wymagana płatność przelewem lub przelewy24.

Ze względu na bezpieczeństwo użytkowników oraz zachowanie wysokiej jakości preparatów, produkty chemii nie podlegają zwrotowi.

Kontakt:

email: sklep@aquaro.pl

tel. 792636969