Bayrol COMPLETE & EASY 4,48 kg

  • Dodaj recenzję:
  • bayrol-4199296
  • Producent: Bayrol
  • szt.
  • Cena netto: 208,83 zł 256,86 zł

Bayrol COMPLETE - preparat na bazie chloru, służący do kompleksowej pielęgnacji wody w prywatnych basenach. Jest to preparat w proszku służący do ciągłej dezynfekcji i koagulacji wody basenowej oraz do  zapobiegania rozwoju glonów.

O DOSTĘPNOŚĆ ZAPYTAJ SPRZEDAWCĘ

Bayrol COMPLETE - dezynfekcja, koagulacja oraz zapobieganie rozwojowi glonów

 

Odpowiedni dobór składników powoduje uzyskanie krystalicznie czystej wody i pozwala ograniczyć zużycie chloru o 40% przy tej samej skuteczności dezynfekcji. W większej komorze podwójnej torebki znajduje się szybkorozpuszczalny granulat chlorowy zawierający sól sodową kwasu dwuchloroizocyjanurowego, natomiast mniejsza komora torebki zawiera aminy  czwartorzędowe i siarczan glinu. Białe i niebieskie granulki posiadają charakterystyczny zapach chloru.

SPOSÓB UŻYCIA

Jedna podwójna torebka Complete wystarcza do uzdatnienia wody w basenie o objętości 20 m³ przez okres około 7 dni, jednakże przy pierwszym dozowaniu należy użyć 2 podwójnych torebek. Następnie co tydzień należy dozować 1 podwójną torebkę na 20 m³ wody w basenie kontrolując za pomocą testera zawartość wolnego chloru w wodzie. Jeżeli zawartość ta jest mniejsza niż 0,3 mg/l należy użyć 2 torebek Complete na 20 m³ wody, natomiast jeżeli jest wyższa niż 1,5 mg/l należy opuścić jedno dozowanie. Torebkę należy przeciąć za pomocą nożyczek i zawartość obu komór torebki wsypać do basenu w pobliżu dysz dolotowych podczas pracy pompy obiegowej. Zawsze należy całkowicie opróżnić obie komory torebki.

  • Warunkiem skutecznej dezynfekcji jest utrzymywanie odczynu wody w optymalnym zakresie pH = 7,0 – 7,4 za pomocą preparatów pH Minus lub pH Plus.
  • Przy większej ilości kąpiących się, po burzach, przy wyższych temperaturach, przy śliskich osadach w basenie lub mętnej wodzie należyComplete dozować częściej lub w większych ilościach, aż do podwojenia normalnej dawki.
OPAKOWANIE: Karton 4,48 kg - zawiera 16 podwójnych saszetek.

Kontakt:

email: sklep@aquaro.pl

tel: 792636969