Bayrol CHLORIFIX SUPREME 1 kg

  • Dodaj recenzję:
  • bayrol-4733111
  • Producent: Bayrol
  • szt.
  • Cena netto: 50,41 zł 62,01 zł

Bayrol CHLORIFIX - szybkorozpuszczalny preparat w granulkach na bazie chloru służący do szokowej dezynfekcji wody w basenie. Produkt powoduje szybki rozkład zanieczyszczeń i substancji organicznych powodujących zmętnienie wody w basenach kąpielowych oraz szybko likwiduje glony.

Bayrol Chlorifix 

jest pozbawiony wapnia i posiada obojętny odczyn pH. Rozpuszcza się całkowicie w wodzie i nie tworzy osadów. Może być stosowany do twardej wody.
Preparat zawiera 56% stabilizowanego wolnego chloru w postaci soli sodowej kwasu dwuchloroizocyjanurowego i posiada wyraźny zapach chloru. Chlorifix jest odporny na duże  nasłonecznienie i wyższą temperaturę wody w basenie.

SPOSÓB UŻYCIA

Aby szokowo przechlorować basen przy mętnej wodzie oraz przy widocznej obecności glonów należy zastosować 200 g Chlorifixu na 10 m³ wody w basenie.
W przypadku wystąpienia dużej ilości glonów dodatkowo użyć 250 ml preparatu Desalgine lub Desalgine Jet na 10 m³  wody.
Jeśli Chlorifix ma być stosowany do stałej dezynfekcji wody to należy przy pierwszym i cotygodniowym dozowaniu zastosować 40 - 50 g preparatu Chlorifix na 10 m³ wody w basenie.
Zaleca się cotygodniowe badanie zawartości wolnego chloru i takie ustawienie dozowanej ilości Chlorifixu, aby zawartość wolnego chloru w wodzie mieściła się w zakresie 0,5 – 1,5 mg/l.
Chlorifix należy stopniowo wrzucać do skimmera lub do basenu w pobliżu dysz dopływowych. Zaleca się wstępne rozpuszczenie odmierzonej ilości preparatu w plastykowym wiadrze i wlanie roztworu do basenu w pobliżu dysz dopływowych. Dozować najlepiej wieczorem po zakończeniu codziennej eksploatacji basenu.

Dostępne opakowania:

Wiadro 10 kg,
Wiadro 5 kg,
Puszka 1 kg.

Kontakt:

email: sklep@aquaro.pl

tel: 792636969