Bayrol BAYROSHOCK SUPREME 5l - PRODUKT WYCOFANY

  • Dodaj recenzję:
  • bayrol-5532285
  • Producent: Bayrol
  • Czas realizacji: Produkt na zapytanie

Bayrol Bayroshock  - środek do natychmiastowej dezynfekcji wody, o płynnej konsystencji, wolny od chloru. Skutecznie zwalczy bakterie, wirusy, grzyby i algi w Twoim basenie

Produkt na zapytanie

BAYROL BAYROSHOCK 

wolny od chloru, płynny środek do natychmiastowej dezynfekcji wody. Szybko zwalcza bakterie, wirusy, grzyby i algi. Powinien być stosowany w przypadku zmętnienia wody spowodowanego rozwojem substancji organicznych.  Jest idealnym szokowym dezynfektantem przy stosowaniu wszystkich środków do pielęgnacji wody opartych na aktywnym tlenie. Powinien być stosowany wyłącznie do szokowej dezynfekcji. BayroShock ma postać bezbarwnej i bezwonnej cieczy i zawiera 35% nadtlenek wodoru oraz inne składniki, natomiast nie zawiera amin czwartorzędowych ani metali ciężkich.

Może być stosowany w fontannach, gdyż rozkłada się całkowicie uwalniając tlen i nie pozostawia żadnych osadów.


SPOSÓB UŻYCIA

Przed dozowaniem należy sprawdzić odczyn wody w basenie, który powinien zawierać się w optymalnym zakresie pH = 7,0 – 7,4. Chcąc szokowo zdezynfekować basen na początku sezonu należy użyć 1 l BayroShock na 10 m³ wody w basenie. Jednocześnie należy dozować inny preparat tlenowy do kompleksowej pielęgnacji wody zgodnie z zaleceniami. W celu przeprowadzenia dezynfekcji szokowej przy mętnej wodzie, widocznej obecności glonów, dużej ilości kąpiących się i przy wysokich temperaturach należy dozować 1 l na 10 m³ wody. Przy dalszej obecności glonów lub mętnej wodzie zwiększyć ilość, aż do podwojenia dawki. Dozowanie najlepiej przeprowadzić wieczorem po zakończeniu codziennej eksploatacji basenu i po wypłukaniu filtra rozlewając płyn tuż nad powierzchnią basenu przed dyszami dolotowymi.

Po dozowaniu pompa obiegowa basenu powinna jeszcze pracować przez co najmniej 2 godziny.

UWAGA! WYMAGANY TRANSPORT ADR. 
Składając zamówienie należy wybrać opcję  "Przesyłka kurierska ADR". Wymagana płatność przelewem lub przelewy24.

WAŻNE INFORMACJE

  • Rozlany środek posiada bardzo silne własności korozyjne.
  • Kanister należy transportować i przechowywać tylko w pozycji pionowej.
  • Składować w chłodnym miejscu i chronić przed promieniami słonecznymi.

Kontakt:

email: sklep@aquaro.pl

tel. 792636969